Služby

Svetelná reklama

Najmä v meste sa firmám oplatí, ak ich vývesné tabule budú svietiť. Upúta to pozornosť zákazníka. Na to slúži svetelná reklama.

 

Vhodne volené farby upútajú okoloidúcich a zrozumiteľne informujú o ponuke. Svetelná reklama môže mať rôzne tvary a formáty. Najčastejšie sa vyrábajú svetelné nápisy na budovu, ktoré sú cez deň čitateľné, ako plastický farebný objekt a v noci svietia.

 

Svetelná reklama môže mať v noci veľmi efektné farby. Cez deň je svetelný nápis dobre čitateľný aj v prípade, že nie je zapnutý. Ak ho ale cez deň necháte svietiť, má zaujímavejšiu farebnosť. Pritom energetická náročnosť týchto nápisov nie je tak výrazná.

 

Význam svetelnej reklamy

Skúsenosti s reklamou sú také, že po inštalácii svetelnej reklamy sa okamžite zvýši počet návštevníkov. Kdekoľvek, kde sa inštaluje svetelná reklama, ľudia tam začnú chodiť. Reklama spôsobí, že ľudia začnú vnímať ponuku. Svetelná reklama tak dokáže upozorniť na existenciu miesta, kam je možné vstúpiť. Ľudia svetelnú reklamu vnímajú a uvedomia si, že tu sídli „firma“, alebo „obchod“. Reklama teda plní nielen úlohu oznamu, ale aj pozvánky.

Svetelná reklama teda upúta pozornosť. Človek, ktorého ponuka svetelnej reklamy zaujme vie, že môže pokojne vstúpiť. Firma s kvalitne riešenou svetelnou reklamou vzbudzuje väčšiu dôveru a pocit bezpečia. Návštevník vidí, že nejde o žiadne provizórium, ale o serióznu firmu. To potom slúži, ako dobrý základ pre obchod.

CHANTALLCHANTALLPenzión BAŠKA

 

(Execution time: 0.0836)